Ksiądz Krzysztof Grzywocz

Aktualności


czwartek, 09 sierpnia 2018 22:14

Msza Święta w Gdańsku

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich zaprasza na modlitwę w intencji ks. Krzysztofa Grzywocza:

18 sierpnia, o godz. 15.00, w Ośrodku Rozwoju Osobistego Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Gdańsku (Al. Grunwaldzka 12) odprawiona zostanie Msza Święta dziękczynna za życie ks. Krzysztofa Grzywocza. Eucharystia będzie sprawowana przez ks. Jacka Sochę (proboszcz Parafii Św. Mikołaja w Gdyni).

Rok po zaginięciu ks. Krzysztofa zapraszamy do miejsca, w którym bywał, gdzie dwukrotnie prowadził warsztaty. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Trójmiasta, którzy w ten sposób chcieliby wyrazić Bogu swoją wdzięczność.

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.